זמן אספקה עד 5 ימי עסקים | משלוח עד הבית מינימום הזמנה – 249 ₪ | משלוח חינם בהזמנה מעל 999 ₪

מכסחות דשא

מכסחות דשא יעזרו לכם לקצץ ולשמור ללא מאמץ על הדשא שלכם. בין אם יש לכם חצר קטנה או רחבת ידיים, מכסחות הדשא יתנו לכם את העזרה הנדרשת על מנת לשמור על מדשאה ירוקה ותוססת.

סינון מוצרים
מחיר
-
מבצעים
גודל עציץ
מקום לגידול
תנאי אור
זמן פריחה
רמת קושי
השקיה
קצב צמיחה
גודל עץ מתאים לשתילה
גובה
קוטר
נפח
מותג
סוג
הספק
תתי קטגוריות
טוען...

סוגים שונים של מכסחות דשא

בעת בחירת מכסחת דשא, קחו בחשבון גורמים כגון גודל הדשא, השטח, גובה החיתוך הרצוי והעדפות תחזוקה. תחזוקה שוטפת, כולל השחזה להבים, החלפת שמן וניקוי מסנן אוויר, מבטיחה ביצועים מיטביים ומאריכה את תוחלת החיים של המכסחת החדשה שלכם.

 

מכסחות דשא מגיעות בגדלים שונים, סוגים ותצורות שונות:

 

מכסחות דחיפה: אידיאליות עבור מדשאות קטנות יותר, מכסחות דחיפה הן מכונות המופעלות ידנית הדורשות מאמץ פיזי כדי לנוע. הן פשוטות לשימוש, אמינות וידידותיות לסביבה.

 

מכסחות עם הנעה עצמית: מכסחות אלו מצוידות בגלגלים, מה שמפחית את המאמץ הדרוש לדחיפתן. הן מתאימות היטב למדשאות בינוניות ולשטחים הרריים.

 

מכסחות רכיבה: עבור מדשאות גדולות יותר, מכסחות רכיבה מספקות נוחות ויעילות. הן מגיעות עם כיסא מיוחד למפעיל וזמינות בגדלים שונים.

 

מכסחות אפס פניות: מכסחות אפס פניות, מעוצבות עבור דיוק ומהירות, הן יכולות להסתובב בקלות, ומאפשרות לכם לחתוך דשא סביב מכשולים ולנווט בקלות בדפוסים מורכבים.

 

מכסחות רובוטיות: מכסחות רובוטיות מנווטות באופן אוטונומי את הדשא שלכפ וחותכות דשא בגבולות מוגדרים מראש. הן שקטות, יעילות ודורשות התערבות אנושית מינימלית.

 

מכסחות אלחוטיות/חשמליות: מכסחות אלו מציעות את הנוחות של הפעלה באמצעות סוללה נטענת. הן שקטות יותר ודורשות פחות תחזוקה בהשוואה לדגמים המונעים בבנזין.

 

לסיכום,

עם מגוון רחב של אפשרויות זמינות, אתם יכולים לבחור את המכסחת המתאימה ביותר לצרכים הספציפיים שלכם. בין אם אתם מעדיפים את הפשטות של מכסחת דחיפה ידנית או את הנוחות של פתרון רובוטי, המבחר של מכסחות הדשא בקטגוריה זו מציע משהו לכל חובב גינון שרוצה לשמור על הדשא שלו.

תפריט נגישות

סינון מוצרים

על מנת לסנן יש לבחור את הפרמטרים הרצויים ולסגור את חלון סינון המוצרים